Darčekový poukaz

Darčekový poukaz Centrum Venuša

Ak neviete aký darček by ste kúpili svojej partnerke/ kamoške/ sestre/ švagrinej. Je to tu! Darčekový poukaz vo Vami zvolenej hodnote! Vaša tehotná alebo čerstvá mamička si už sama vyberie na akú službu svoj poukaz použije.

Elektronický darčekový poukaz vám bude doručený e-mailom spolu s jedinečným kódom po zaevidovaní úhrady na sumu ktorú si v objednávke zadáte. Jednoducho si ho vytlačíte a darujete. 

Podmienky použitia elektronických darčekových poukazov:

  1. Poukaz nie je vymeniteľný za peniaze. Poukaz nemožno rozmeniť. Hodnotu poukazu je možné vyčerpať len jednorazovým nákupom.
  2. Platnosť poukazu je 6 mesiacov od nákupu, po uplynutí tohto dátumu sa poukaz stáva neplatným.
  3. Poukazom je možné využiť len na objednávky na stránke www.centrumvenusa.sk 
  4. Zakúpením poukazu súhlasíte s podmienkami pre použitie poukazu.
  5. V jednej objednávke je možné uplatniť iba jeden darčekový poukaz. Uplatnenie viacerých darčekových poukazov vyžaduje odoslanie viacerých objednávok.
  6. Poukaz nemôže byť nijako nahradený v prípade straty.


    Udeľujem súhlas podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov publikovaný v Zbierke zákonov SR a nariadením GDPR so spracovaním osobných údajov výhradne pre subjekt občianske združenie Centrum Venuša na účely ponúkania služieb, kurzov a iných administratívnych úloh potrebných pre fungovanie Centrum Venuša. Tento súhlas platí do odvolania alebo po dobu fungovania občianskeho združenia Centrum Venuša.