Masáž Rebozom

Masáž vhodná pre tehotné, Prešov
Masáž pre tehotné Prešov
Masáž pre tehotné Prešov

Tehotnej žene rastie a otvára sa telo, otvára sa srdce a duša pre vstup nového života. Vytvorenie nového človeka si od ženy (budúcej matky) často vyžaduje určitú obeť. Prejavuje sa to vo forme bolesti, ktorou nám telo oznamuje, že je v nekomforte.

Never tomu, že je to normálne a treba to vydržať!

Mám riešenie!

Použitie reboza (špeciálnej šatky) pri masáži pomáha tehotnej a dieťaťu v brušku:

 • uľaviť od bolesti
 • odstrániť spazmy
 • uvoľniť svaly, ktoré sú tehotenstvom namáhané
 • uvoľniť svaly rastúsim bruškom naťahované
 • nasmerovať dieťa aby mamičku netlačilo
 • podporiť mamičku v správnom držaní tela
 • umožniť žene vyrovnať sa
 • v popôrodnom období uľahčuje návrat k predpôrodnému stavu zdravia a celistvosti.

Odstránením spazmov (stiahnutých svalov) v panve môžeme uľahčiť bábätku cestu pôrodným kanálom a tým zrýchliť pôrod a minimalizovať riziko natrhnutia (bábätko sa nemusí nasilu a bolestivo pretláčať cez stiahnutý sval). 

V našom tele je všetko so všetkým spojené, preto vnímam tehotnú ženu holisticky – ako celok. Nie len panva, nie len brucho, ako je to na gynekologických ambulanciách, ale celý človek. Masáž je preto celotelová – hlava, krk, ramená, chrbtica, kríže, odľahčenie brucha, bedrá a nohy. 

Masáž trvá 30 alebo 60 minút. Podľa toho akú si objednáte.

Vďaka jemným pohybom reboza, hojdaniu a strečingu sa uvoľňuje napätie v celom tele, v maternicových a panvových väzoch. Masáž dáva žene pocit ľahkosti v tele. Kolísavé pohyby pôsobia priaznivo aj na bábätko.

Masáž pomocou reboza dokáže prirodzene a veľmi jemne uvoľňovať a tonizovať svaly, väzy a fascie v celom tele. Taktiež je veľmi relaxačná, prináša žene pokoj a uvoľnenie, pri masáži sa vyplavujú hormóny šťastia

Rebozo šatka dodáva pocit ochrany, tepla, bezpečia, ukľudnenia a uvoľnenia.

Užite si so mnou masáž pre tehotné v objatí šatky!


Objednajte sa vyplnením tohto formulára (po ktorom Vás budeme kontaktovať), alebo priamo telefonicky  / SMS na čísle 0911 374 942. 

 

Masáž robím doma na adrese: K amfiteátru 12, Prešov – je to širšie centrum Prešova.

 • V prípade požiadavky na masáž u VÁS doma (v prípade PN a obmedzených vychádzok) viem prísť autom kdekoľvek, ale dopláca sa benzín podľa ceny pohonných hmôt a môj čas strávený v aute – v prípade časovo náročnej cesty.
 • V prípade, že máte záujem spolu s masážou aj o odbornú konzultáciu môže sa masáž predĺžiť na viac ako 60 minút. V takomto prípade sa dopláca za každú začatú pol hodinu. 


Čakáš na pôrod, aby si pocítila úľavu v krížoch?

Nečakaj a objednaj sa na masáž hneď!

Prispeješ tým už v tehotenstve k tomu, aby bol tvoj pôrod uvoľnenejší, krásnejší, rýchlejší a podľa tvojich predstáv. 

Aj v tehotenstve sa dá zažiť pocit oddychu, uvoľnenia, ľahkosti a relaxácie…
Dopraj si ho so mnou…
Lebo môžeš…
Lebo ešte nie je neskoro.

Ak máš záujem o masáž Rebozom pri pôrode (môže urýchliť pôrod) kontaktuj ma telefonicky 0911374942.

 

 

Teším sa na Teba.

S láskou tvoja pôrodná asistentka Bc. Tatiana Štofanková 

 

Prihláste sa:


  Udeľujem súhlas podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov publikovaný v Zbierke zákonov SR a nariadením GDPR so spracovaním osobných údajov výhradne pre subjekt občianske združenie Centrum Venuša na účely ponúkania služieb, kurzov a iných administratívnych úloh potrebných pre fungovanie Centrum Venuša. Tento súhlas platí do odvolania alebo po dobu fungovania občianskeho združenia Centrum Venuša.

  RECENZIE:

  Požiadali sme naše klientky o recenziu, takto opísali ako sa cítili:

  „Na masáž Rebozom som sa nechala presvedčiť švagrinou, ktorá to tiež vyskúšala. Aj keď som mala dobré ohlasy šla som do toho s menšími obavami. Predsa len priznajme si v 7 mesiaci tehotenstva, po vyskúšaní všetkých možných dostupných uvoľňovákoch bolesti (a tých na trhu naozaj nie je veľa) som si nebola istá, či mi ešte niečo môže uvoľniť nie len tlak na kríže, ale aj kŕče v nohách. Po skoro hodinovej masáži sa moje obavy úplne vytratili. Masáž bola veľmi príjemná. Konečne som necítila bolesť krížov a večer si mohla ľahnúť do postele bez toho aby som cítila brnenie v nohách. Naozaj som veľmi rada, že som sa nechala nahovoriť a skúsila to. Touto cestou odporúčam všetkým budúcim mamičkám aby si skúsili túto masáž. Aj keď nemáte nejaké ťažkosti je to úžasný relax a aspoň na hodinku vypnete z každodenných povinností.“ EMÍLIA S.

  „Som rada, že som sa nechala rozmaznať v rukách odborníčiek na tehotenstvo a skúsených mamičiek z Centra Venuša. V tehotenstve nie je veľa možností ako zmierniť bolesti chrbtice či závraty, okrem jedného, dvoch liekov, na ktoré keď si alergická máš proste smolu, a odpočinku, ktorý si sotva môžeš dovoliť ak sa staráš už o nejaké to dieťa, domácnosť alebo pracuješ. Som rada, že sa konečne našiel niekto, kto mi pomohol s mojimi bolesťami bez toho, aby som si vypočula staré známe: V tehotenstve to už je proste tak, všetko ťa bolí, ale buď rada, lebo po pôrode to bude ešte horšie.. Ako pri každej poriadnej masáži aj ja som sa cítila v polke ako keby mi niekto rozmontoval všetky stavce, no ten pocit úľavy , ktorý sa po masáži dostavil bol skvelý, akoby som ani nebola v deviatom mesiaci. Môžem len odporučiť, ďakujem.“ PETRA S.  

  Rebozo šatka - zázračný nástroj jemnej starostlivosti.

  Príď rozmaznať svoje telo a dušu – 0911 374 942.

  Cenník