KONFERENCIA

ROZHOVORY S ODBORNÍKMI PRE MAMIČKY

NA PÔRODNEJ VLNE!

plus webinár naživo so mnou – otázky a odpovede.

 

Rozhovory sme pripravili MY – pôrodné asistentky a zdravotné sestry pracujúce s novorodencami.

  • Áno, presne tie, ktoré sú na to najkompetentnejšie! Pretože robíme medzník medzi lekárom a pacientom. 
  • Áno, sme to my kto chce v Slovenskom zdravotníctve niečo zmeniť k lepšiemu! Stále sa vzdelávame, sledujeme nové trendy a ukazujeme že všetko sa dá, keď sa chce.
  • Áno, povieme ti aj to, ako si poradiť keď sa ostatným nechce.
  • Áno, ukážeme ti, ako a kedy sa niektoré dôležité veci DAJÚ, aj keď všetci vravia, že to nejde.
  • Áno, povieme ti aj TO, prečo sa oplatí na niektorých veciach trvať. 

 

POZOR! Tento produkt obsahuje veľa užitočných informácii z praxe, nie len suchú vatu. 😉

Hodnota konferencie a rád v nej je na nezaplatenie, menej náročným mamičkám to dokonca nahradí prípravu na pôrod.

Chcem si to pozrieť!

Ak o pôrode chceš vedieť viac, zakúp si rovno môjho ON-LINE SPRIEVODCU KRÁSNYM PȎRODOM KLIKNUTÍM TU. Táto konferencia je zdarma ako bonus k mojej on-line príprave na pôrod.

 

IBA TU máš možnosť vypočuť si 8 hodnotných rozhovorov a dostať odpovede, ktoré potrebuješ, za hodnotu nižšiu ako jeden balík jednorazových plienok.

Hodnota tejto konferencie je nevyčísliteľná! Teraz máš možnosť získať 8 úžasných rozhovorov a môj hodinový LIVE webinár len za symbolických 22 EUR!

My ženy sme schopné zvládnuť pôrod rýchlo a ľahko! Poďme do toho!
zvládneme pôrod s ľahkosťou

Na konferencii sa zúčastnili:

Organizátor:

Bc. Tatiana Štofanková, pôrodná asistentka pracujúca v komunite – psychofyzicka príprava na pôrod, starostlivosť o matku a dieťa v popôrodnom období, laktačná konzultantka IPD, Prešov.

Bc. Tatiana Štofanková

     Pôrodná asistentka, profesionálna laktačná poradkyňa z Inštitútu pre podporu dojčenia, pôsobím v Prešove, pre Centrum Venuša organizujem kurzy Prípravy na pôrod a dojčenie, v komunite pomáham tehotným zbaviť sa bolestí pomocou Rebozo techník, starám sa o mamičky a detičky po pôrode, podporujem dojčenie a navštevujem ich doma. 

 

 

Hostia:

Mgr. Michaela Galková, PhD. IBCLC, neonatologická sestra, laktačná konzultantka IPD, Inštitút pre podporu dojčenia, Nemšová.

Mgr. Michaela Galková PhD. IBCLC
Mgr. Michaela Galková, PhD. IBCLC

     Pracuje viac ako 30 rokov ako neonatologická sestra, od  roku 2015 má medzinárodný certifikát profesionálneho laktačného konzultanta IBCLC, vedie Inštitút pre podporu dojčenia, zastupuje Slovensko v medzinárodných organizáciách ako je ELACTA a iné.  
     V rozhovore na tému Laktačné poradenstvo sa dozviete kto je laktačná poradkyňa podľa zákona, v čom sú dnešné matky iné pri dojčení. Prečo ženy najčastejšie ukončujú dojčenie a ako tomu predísť. Ako spolu súvisí dôvera, príprava na pôrod a dojčenie. Dotkneme sa aj iných tém ako klobúčiky, prečo stojí za to zabojovať za dojčenie – riziká nedojčenia a preplácanie laktačného poradenstva poisťovňou.
Viac o Inštitúte pre podporu dojčenia a aj zoznam laktačných poradkýň nájdete na tejto stránke TU.

 

Mgr. Zuzana Hromníková, pôrodná asistentka, laktačná konzultantka IPD, Trenčín.

Mgr. Zuzana Hromníková

     Dlhé roky pracovala v Trenčianskej pôrodnici na gynekologicko pôrodníckych oddeleniach, v súčasnosti pracuje ako laktačná poradkyňa, vedie vlastné štúdio pre tehotné a sprevádza ženy pri pôrode. V rozhovore sa dozviete Prečo je príprava na pôrod a popôrodie TAK veľmi dôležitá. Ak máte záujem získať viac informácii môžete na tejto stránke kliknutím TU.

 

 

Mrg. et. Bc. Zdenka Hanušová

Mgr. et Bc. Zdenka Hanušová, pôrodná asistentka na pôrodnej sále vo Vsetíne, externý sprievod k pôrodu do Trenčína a súkromná prax v komunite – psychofyzicka príprava na pôrod, starostlivosť o matku a dieťa v popôrodnom období, pedagogický pracovník, laktačná poradkyňa IPD, Dubnica nad Váhom.

     Pracuje v nemocnici na Morave ako pôrodná asistentka a tiež súkromne ako komunitná pôrodná asistentka. Chodí sprevádzať ženy k pôrodom do Trenčianskej pôrodnice. So Zdenkou sa porozprávame na tému Bonding, prečo je dôležitý a na čo si dávať v pôrodniciach pozor, aby ste neboli o tento krásny zážitok ukrátené. Viac o Zdenke nájdete TU.

 

Bc. Monika Mudičková, zdravotná sestra, Ružomberok.

Bc. Monika Mudičková

         Pracuje už 10 rokov ako zdravotná sestra, aktuálne na materskej s 8 mesačným synčekom, je veľký fanúšik látkových plienok. Povie nám aké sú Výhody moderného látkovania a svoje typy a triky s ich používaním. S Monikou sme natočili nakoniec 2 videá, pretože to bola téma, ktorá ma veľmi zaujala a doplnili sme okrem 47minútového videa aj ďalšie 30 minútové. Obe boli veľmi výživné, lebo aj ja som sa dozvedela niečo nové. Už len toto samotné video Vám ušetrí vstupné na konferenciu.

 

Mgr. Barbora Vörösová, pôrodná asistentka, laktačná poradkyňa IPD, Bratislava.

Mgr. Barbora Vörösová

     Barbora je zakladateľka štúdia Gravifit v Bratislave.  S Barborou sa porozprávame o ceste, ktorá ju viedla k založeniu Gravifitu, o tom, kto je pôrodná asistentka a čo všetko môže robiť. Tiež o dôležitosti Fyzickej prípravy na pôrod a jej možnostiach a možno Vás prekvapí, že to nie je len cvičenie.   

 

 

Bc. Monika Sýkorová, novorodenecká sestra, laktačná konzultantka IPD, Žilina.

Bc. Monika Sýkorová

     Už 5 rokov pracuje na novododeneckom oddelení v Žiline ako novorodenecká sestra. Pracovať s bábätkami je jej splnený sen, a aby svoju prácu vedela poskytovať kvalitnejšie doplnila si vzdelanie kurzom cez Inštitút pre podporu dojčenia. V rozhovore sa budeme venovať téme: Správne prisatie a polohy pri dojčení a ako si ich zabezpečiť pohodlie už v nemocnici. 

 

 

Dipl. pôr. asis. Darina Blahutová, pôrodná asistentka, laktačná poradkyňa IPD, Krompachy.

Darina Blahutová

     Darinka pracuje dlhé roky v pôrodnici v Krompachoch. Vedie kurzy prípravy na pôrod technikou hypnopôrodu, klasickej prípravy na pôrod, venuje sa spracovaniu placenty a aj náparke.  S Darinkou sa porozprávame na tému Hypnopôrod. Povieme si výhody, nevýhody a čo musíte urobiť ak chcete rodiť touto technikou.

 

Mgr. Klára Fiľakovská, fyzioterapeutka, Prešov.

Mgr. Klára Fiľakovská

Klára je fyzioterapeutka s certifikátom na panvové dno. Tentoraz sa ale s Klárou porozprávame na tému: Správna manipulácia s novorodencom. Z čoho nemusíme mať strach a na čo si pri manipulácii dávať pozor. 

 

 

 

Toto všetko sa dozvieš
len za symbolických 22 EUR.

 

To je hodnota jedného balíka jednorazových plienok.
WTF?

 

Neváhaj, zúčastni sa a získaš oveľa viac!

 

Chcem to! Hneď vypĺňam formulár tu:

    Udeľujem súhlas podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov publikovaný v Zbierke zákonov SR a nariadením GDPR so spracovaním osobných údajov výhradne pre subjekt občianske združenie Centrum Venuša na účely ponúkania služieb, produktov, kurzov, šírenie informácií a iných administratívnych úloh potrebných pre fungovanie Centrum Venuša. Tento súhlas platí do odvolania alebo po dobu fungovania občianskeho združenia Centrum Venuša.